B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Utrzymanie Ruchu

Firma AG TEST HR - firma rekrutacyjna zatrudni na stanowisku Utrzymanie Ruchu.
Miejsce pracy:Gliwice
Oferta ważna do:2011-11-21
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta jednego z wiodących producentów innowacyjnych opakowań przemysłowych, w związku z uruchomieniem nowego, kilkudziesięcioosobowego zakładu produkcyjnego na Śląsku poszukujemy Mechanika w Utrzymaniu Ruchu Wymagania: min. 4 lata doświadczenia w przemyśle na stanowisku związanym z konserwacją i naprawą maszyn wiedza z zakresu pneumatyki i hydrauliki przemysłowej znajomość budowy maszyn umiejętność czytania rysunku technicznego oraz wykonywania szkiców warsztatowych znajomość sterowników Siemens znajomość maszyn numerycznych w przetwórstwie tworzyw sztucznych będzie silnym atutem gotowość do wyjazdu za granicę komunikatywna znajomość języka angielskiego umiejętność pracy w zespole Obowiązki: odbiór linii produkcyjnej oraz jej instalacja w Polsce utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń technicznych znajdujących się w zakładzie usuwanie usterek, awarii maszyn i urządzeń wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń oraz ich bieżąca konserwacja nadzór nad wyposażeniem i funkcjonowaniem warsztatu mechanicznego wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę maszyn Oferujemy: stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowej firmie możliwość rozwoju poprzez pracę z najnowocześniejszymi technologiami atrakcyjne wynagrodzenie