B2B Giełda Tworzyw Szukaj
Oerlikon

Product Manager (Kierownik Produktu) PAFT

OERLIKON Balzers jest światowym liderem w zakresie wytwarzania i nanoszenia supertwardych, przeciwzużyciowych powłok PVD. Usługi powlekania świadczone są poprzez sieć ponad stu centrów powlekania w trzydziestu krajach na całym świecie. Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o. jest obecny w Polsce od 2002 roku. Centrala mieści się Polkowicach, oddziały w Tczewie i Kędzierzynie-Koźlu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tczew

Zakres obowiązków:
  • Poszukiwanie nowych oraz współpraca z istniejącymi klientami z segmentu przetwórstwo tworzyw sztucznych/ odlewanie ciśnieniowe aluminium (PAFT)
  • Doradztwo techniczne i utrzymywanie kontaktów z klientami w segmencie PAFT
  • Współpraca i wspieranie kierowników regionów oraz przedstawicieli techniczno-handlowych w terenie
  • Nadzór nad procesami powlekania realizowanymi w zakładach powlekania

Wymagania:

  • Znajomość branży i rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Znajomość technologii wtrysku TS
  • Wykształcenie techniczne
  • Wiedza z zakresu obróbki plastycznej metali (dodatkowy atut)
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o zasięgu światowym, będącej liderem na rynku
  • Szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Możliwość współtworzenia przedsiębiorstwa opartego na najnowocześniejszych technologiach
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego i awansu
  • Ubezpieczenie grupowe PZU

Oferty (list motywacyjny, CV) prosimy przesyłać na adres e-mail w tytule podać Rekrutacja PM
termin nadsyłania zgłoszeń upływa: 10.06.2017.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).