B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Ustawiacz Wtryskarek

Firma Hi-P Poland Sp. zo.o. zatrudni na stanowisku Ustawiacz Wtryskarek.
Miejsce pracy:Bielany Wrocławskie
Oferta ważna do:2010-11-30
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Hi-P Poland Sp. z o.o. należy do grupy Hi-P International Co., Ltd. z siedzibą w Singapurze, działającej od 25 lat w Chinach i Meksyku, a obecnie również w Europie. Naszymi klientami są międzynarodowe firmy działające w branży telekomunikacyjnej, konsumenckiej, motoryzacyjnej, informatycznej i medycznej. W Polsce naszym głównym Klientem i Partnerem jest firma Braun. Do zakładu na Bielanach Wrocławskich produkujących elementy z tworzyw sztucznych poszukujemy kandydatów na stanowiska: Ustawiacz (dział wtryskarek) - Nr ref. 1/11/PP/Ustawiacz Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację przebiegu procesu produkcyjnego maszyn wtryskowych poprzez zmianę form, ustawianie parametrów wtryskarek, robotów, oraz innych urządzeń peryferyjnych; diagnozowanie awarii i dbanie o sprawne funkcjonowanie maszyn i urządzeń a także współpracę z inżynierami procesu w zakresie nadzoru i kontroli nad prawidłowością przebiegu procesu produkcji. Wymagania: - znajomość zasad przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (znajomość wtryskarek, robotów) - wykształcenie techniczne - gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (PN-PT) Mile widziane: - uprawnienie do pracy z suwnicami - doświadczenie w pracy na maszynach Engel, Sumitomo oraz robotach Wittmann, Engel - podstawowa znajomość języka angielskiego Oferta: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - możliwość korzystania z bezpłatnego transportu w ramach linii autobusowych zorganizowanych przez pracodawcę - możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia