B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Ustawiacz

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne zatrudni na stanowisku Ustawiacz.
Miejsce pracy:okolice Piły
Oferta ważna do:2012-01-03
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 459) dla jednego ze swoich Klientów - średniej wielkości polskiej firmy - poszukuje osoby na stanowisko: Ustawiacz wtryskarek Miejsce pracy : okolica Piły Nr ref. UW/EK/1111 Obowiązki: • Uruchamianie procesu wtryskiwania • Zmiana i ustawianie form wtryskowych • Optymalizacja procesu wtryskiwania • Nadzorowanie stanu technicznego wtryskarek Wymagania: • minimum 3 lata doświadczenia w zakresie obsługi wtryskarek, ustawiania parametrów ich pracy, zmian i przezbrojeń narzędzi do wtrysku • umiejętność ustawiania parametrów pracy wtryskarek • umiejętność obsługi i montażu form wtryskowych • umiejętność obsługi wtryskarek • umiejętność przezbrajania maszyn, zmiany narzędzi wtryskowych Oferujemy: • Prace w przyjaznej atmosferze w firmie o długoletniej tradycji na rynku • Atrakcyjne wynagrodzenie Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv z zakresem obowiązków na podany adres mailowy: poznan@pba.com.pl. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.