B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Technolog Wtrysku

Firma DPM Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Technolog Wtrysku.
Oferta ważna do:2012-03-13
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, światowego producenta wyrobów medycznych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów zainteresowanych współpracą na stanowisku Technolog Wtrysku. Miejsce pracy: okolice Łodzi Do podstawowych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: •Nadzór nad procesem produkcyjnym opartym o wtrysk •Odpowiedzialność za: stabilność procesu wtrysku, dobrą jakość produktu •Wdrażanie nowych rozwiązań w procesie produkcji tworzyw sztucznych •Regulacja parametrów procesu wtrysku •Przeprowadzanie testów i prób technologicznych •Wprowadzanie nowych projektów oraz ich ciągłe doskonalenie Oczekiwania wobec Kandydata: •Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane wykształcenie wyższe techniczne) •Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie o profilu przetwórstwo tworzyw sztucznych •Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem •Dobra znajomość pakietu MS Office •Wysokie zdolności interpersonalne •Umiejętność analitycznego myślenia •Elastyczności oraz samodzielności w działaniu W zamian oferujemy: •Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie •Atrakcyjne wynagrodzenie •Dostęp do wiedzy i doświadczenia •Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji