B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Technolog Tworzyw Sztucznych

Firma Profile VOX zatrudni na stanowisku Technolog Tworzyw Sztucznych.
Miejsce pracy:Czerwonak
Oferta ważna do:2006-03-25
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

VOX Profile Lider w branży budowlanej poszukuje Kandydatek/kandydatów na stanowisko: TECHNOLOG Wymagania: - Wykształcenie wyższe (preferowane chemiczne) - Znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych - Doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych (szczególnie w technologii wytłaczanie) - Wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania projektem - Umiejętność analitycznego myślenia - Komunikatywność, inicjatywa, dyspozycyjność Oferujemy: - Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie - Interesującą i dającą satysfakcję pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: VOX INDUSTRIE S.A. PROFILE Spółka Komandytowa ul. Gdyńska 143, 62-004 Czerwonak k/Poznania lub rekrutacja@vox.pl (w temacie e-maila: TECHNOLOG)