B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Technolog Tworzyw Sztucznych

Firma Ideal Work Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Technolog Tworzyw Sztucznych.
Miejsce pracy:Rzeszów/Rogoźnica
Oferta ważna do:2014-10-05
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

IDEAL WORK to marka skoncentrowana na realizacji usługi pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego. Nasza Idea to innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania. IDEAL WORK jest częścią grupy kapitałowej IDEAL GROUP, która specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z obszaru HR. Wieloletnie doświadczenie kadry zarządzającej, pasja i upór w działaniu, wartości i wspólna wizja, to kluczowe i solidne fundamenty Grupy IDEAL. Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, poszukujemy osoby na stanowisko: Technolog z doświadczeniem Miejsce pracy: Rzeszów TTS/07/14/P/DP Opis stanowiska:  Opracowywanie i organizowanie całokształtu prac związanych z wdrożeniami procesów technologicznych i produkcyjnych,  Opracowywanie dokumentacji technologicznej dla nowych produktów,  Nadzorowanie i wprowadzanie nowych metod wytwarzania wyrobów,  Pracę nad rozwojem produktu poprzez rozwijanie nowych odmian produktów w odpowiedzi na potrzeby klienta,  Pracę nad rozwojem rynku poprzez szukanie nowych zastosowań dla istniejących produktów Wymagania:  Wykształcenie wyższe techniczne, specjalność: Przetwórstwo tworzyw sztucznych lub inżynieria materiałowa ze specjalnością w tworzywach sztucznych  Minimum 3 lata pracy w zakładzie przetwarzającym tworzywa sztuczne /compounding/, wtryskowni lub wytłaczaniu na stanowisku technologa lub inżyniera procesu  Doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu dokumentacji technologicznej dla bieżących i nowo uruchamianych wyrobów  Doświadczenie we wdrażaniu nowych wyrobów do produkcji  Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników  Biegła znajomość komputera w zakresie pakietu Office  Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie  Prawo jazdy kategorii " B" Oferujemy:  Możliwość rozwoju zawodowego  Pakiet szkoleń  Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności  Praca w sprawdzonym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o aplikowanie przez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=679c50e10f824d77a3963349fcc8950c Ideal Work Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 9209. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Ideal Work Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie."