B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Technolog TS

Oferty pracy

Firma Patrol Group zatrudni na stanowisku Technolog TS.
Miejsce pracy:Wieluń
Oferta ważna do:2012-04-21
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

TECHNOLOG Tworzyw Sztucznych (Nr Ref.: TECH/02/W/2012) Miejsce pracy: Wieluń Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.: -Tworzenie zestawień i analiz,przygotowanie oraz nadzór nad aktualnością i kompletnością dokumentacji technologicznej, -Identyfikacja i rozwiązywanie problemów związanych z wtryskiem tworzyw sztucznych, -Wspieranie faz rozwoju wyrobu/procesu oraz ciągłego procesu poprawy, inspirowanie i wdrażanie innowacji technologicznych, -Optymalizacja i dobór parametrów pracy maszyn wtryskowych, -Dobór odpowiednich surowców, nadzór nad testami nowych materiałów oraz wytwarzania nowych produktów, -Obsługa systemu ERP.Simple- wprowadzanie danych oraz nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu w zakresie zużycia surowców do produkcji. Wymagania: -Doskonała znajomość teoretyczna i praktyczna technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych w tym zasad działania wtryskarek oraz procesu wtrysku, -Min. 3- letnie doświadczenie w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych na stanowisku Technologa lub pokrewnym, -Znajomość nowoczesnych technologii przetwórstwa i wytwarzania produktów z tworzyw sztucznych oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce, -Wykształcenie wyższe kierunkowe- Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych lub pokrewne, -Znajomość stosowanych do produkcji produktów z tworzyw sztucznych surowców oraz umiejętność odpowiedniego ich doboru i proporcji, -Inicjatywa i dynamizm w działaniu, wysoka orientacja na efekty i jak najwyższą jakość wykonywanych działań, -Znajomość systemów klasy ERP będzie szczególnym atutem Oferujemy: -Zatrudnienie w firmie o długiej tradycji i stabilnej pozycji na międzynarodowym rynku, -Stabilność zatrudnienia- w oparciu o umowę o pracę lub inną umowę korzystną dla kandydata, -Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy, możliwość rozwoju osobistego m.in. poprzez aktywny udział w rozwoju firmy. CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@patrol.pl