B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Technolog

Oferty pracy

Firma CONKRET sp.j. zatrudni na stanowisku Technolog.
Miejsce pracy:Wielkie Rychnowo
Oferta ważna do:2014-03-17
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Producent folii polietylenowych z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, a zarazem jeden z liderów w produkcji hydroizolacji dla budownictwa oraz folii opakowaniowych dla przemysłu poszukuje pracownika na stanowisko: TECHNOLOG PRODUKCJI Miejsce pracy: Wielkie Rychnowo (okolice Torunia) OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: - Praktycznej znajomości technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych - Znajomości procesu produkcji folii budowlanej - Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku technologa - Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych z recyklingu ZAKRES OBOWIĄZKÓW : - Udział w doskonaleniu istniejących i tworzeniu nowych produktów m.in. poprzez wybór stosowanych surowców, opracowanie receptur oraz przygotowanie technologiczne produkcji nowych produktów - Przygotowywanie oraz wykonywanie prób produkcyjnych - Monitorowanie jakości produktów - Prowadzenie szkoleń dla pracowników - Zapewnienie kompletnej dokumentacji związanej z procesem technologicznym - Nadzór nad aktualnością instrukcji technologicznych OFERUJEMY: - Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Atrakcyjne warunki wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy - Uczestnictwo w szkoleniach rozwijających umiejętności i wiedzę - Pracę w młodym, energicznym zespole Oferty prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@conkret.com.pl do dnia 2014/03/17