B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Technolog

Firma Emat Agencja Zatrudnienia zatrudni na stanowisku Technolog.
Miejsce pracy:Wolsztyn
Oferta ważna do:2012-08-19
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Agencja Zatrudnienia EMAT rej. 2448, w związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Technolog produkcyjny* Nr ref. APP/10/INZ/2012 Miejsce pracy: Wolsztyn Obowiązki: • Wdrażanie nowych technologii, • rozwój technologii obróbki gumy, • współpraca z działem produkcji i rozwoju, • optymalizacja procesów, • nadzór nad procesami produkcyjnymi. Wymagania: • Wykształcenie wyższe techniczne, • dobra znajomość zagadnień z zakresu obróbki gumy, • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku technologa/specjalisty do obróbki gumy, • własne wdrożenia nowych produktów, • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, • znajomość MS Office. Nasz Klient oferuje: • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, • stabilne warunki zatrudnienia, • szkolenia, • niezbędne narzędzia pracy. Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (cv i list motywacyjny) z zaznaczeniem nr referencyjnego na adres:emat@emat.bior.pl. Szczegółowe informacje pod nr tel. (068) 347 35 00, 728 315 322 Prosimy o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.09.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)" *oferta pracy stałej