B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Technolog

Firma PBA Doradztwo Personalne zatrudni na stanowisku Technolog.
Miejsce pracy:Nowy Tomyśl
Oferta ważna do:2012-01-03
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 459), dla swojego Klienta, międzynarodowej dużej firmy produkcyjnej, poszukuje osoby na stanowisko: Technolog produkcji nr ref. TP/EK/1011 Miejsce pracy: Nowy Tomyśl Obowiązki: • kontrola przejętych procesów • wprowadzanie i nadzór nad danymi podstawowymi • definiowanie czasów technologicznych • nadzór nad środkami produkcji • kontrola parametrów jakościowych produktów i procesów Wymagania: • Wykształcenie wyższe techniczne; • Doświadczenie na stanowisku Technologa w dziale produkcyjnym; • Komunikatywne posługiwanie się językiem niemieckim lub angielskim; • Znajomość procesów technologicznych; • Znajomość zagadnień elektronicznych (mile widziane) • Umiejętność czytania rysunku technicznego; • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole; • Obsługa komputera - MS Office; • Znajomość programu Auto Cad będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: • Stabilne warunki zatrudnienia; • Dostęp do szerokiej bazy szkoleń; • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie międzynarodowej. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (z zakresem obowiązków) na podany adres mailowy: poznan@pba.com.pl