B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Technolog

Oferty pracy

Firma Grupa Tempo zatrudni na stanowisku Technolog.
Oferta ważna do:2011-05-03
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, jednej z najlepiej wyspecjalizowanych firm produkcyjnych dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko: Technolog wiodący Miejsce pracy: Poznań 03/T/2011 Nasz klient oferuje: * atrakcyjne warunki zatrudnienia * stabilną pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie Do zakresu obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: * zarządzanie 3-osobowym zespołem technologów * kontrola i zapis głównych parametrów procesu wtrysku * zatwierdzanie procesu wtrysku * regulacja parametrów wtrysku * tworzenie dokumentacji procesu wtrysku * wprowadzanie nowych projektów Od Kandydatów oczekujemy: * 4-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku technologa wtrysku * wyższego wykształcenia o profilu technicznym * dobrej znajomości języka angielskiego * umiejętności zarządzania zespołem Mile widziana będzie: * znajomość norm ISO 14001 oraz ISO TS 16949 * dobra znajomość języka niemieckiego Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres: technolog@grupatempo.pl