B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Technik Utrzymania Ruchu

Firma Hi-P Poland Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Technik Utrzymania Ruchu.
Miejsce pracy:Bielany Wrocławskie
Oferta ważna do:2010-07-06
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Hi-P Poland Sp. z o.o. należy do grupy Hi-P International Co., Ltd. z siedzibą w Singapurze, działającej od 25 lat w Chinach i Meksyku, a obecnie również w Europie. Naszymi klientami są międzynarodowe firmy działające w branży telekomunikacyjnej, konsumenckiej, motoryzacyjnej, informatycznej i medycznej. W Polsce naszym głównym Klientem i Partnerem jest firma Braun. Do zakładu na Bielanach Wrocławskich produkujących elementy z tworzyw sztucznych poszukujemy kandydatów na stanowiska: Technik Utrzymania Ruchu (dział wtryskarek) - Nr ref. TWRZ. 07 Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za dokonywanie napraw urządzeń produkcyjnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji, usuwanie awarii oraz zapobieganie przyczynom ich powstawania, wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym oraz urządzeniach. Wymagania: - doświadczenie zawodowe w służbach utrzymania ruchu, mile widziane przy naprawach wtryskarek, i innych urządzeń procesu przetwarzania tworzyw sztucznych - wykształcenie techniczne, preferowane elektryczne lub mechaniczne - uprawnienia do eksploatacji i/lub nadzoru maszyn elektrycznych - SEP Mile widziane: - znajomość języka angielskiego Jeżeli spełniasz powyższe wymagania a dodatkowo jesteś osobą rzetelną, umiesz pracować w grupie i nie boisz się pracy zmianowej - Aplikuj! Oferta: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - możliwość korzystania z bezpłatnego transportu w ramach linii autobusowych zorganizowanych przez pracodawcę - możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia Osoby zainteresowane spełniające wymienione wyżej kryteria, prosimy o przesłanie CV w pliku PDF opisanego wg wzoru: Nazwisko_Imię wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres mailowy: rekrutacja@hi-p.com kontakt: 0-71 71 00 558; Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji w firmie Hi-P". Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.