B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Team Leader

Firma Work Express Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Team Leader.
Miejsce pracy:Katowice
Oferta ważna do:2012-02-15
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Dla naszego stałego Klienta, dostawcy w branży automotive i AGD, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem nowego wyzwania zawodowego na stanowisku Kierownika produkcji Zakres obowiązków: - zarządzanie zespołem pracowników (20-30 osób), - prowadzenie szkoleń nowych i podległych pracowników, - planowanie i nadzór nad wykonaniem założeń produkcyjnych, - monitorowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych, - nadzór nad infrastrukturą zakładu produkcyjnego, w tym warsztatem form wtryskowych, - odpowiedzialność za jakość pracy, - odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz procedur. Wymagania: - wykształcenie min. średnie - wiedza z zakresu tworzyw sztucznych - warunek konieczny i niezbędny do przystąpienia do rekrutacji - minimum 2-3 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem na terenie firmy produkcyjnej, - umiejętność skutecznego zarządzania zespołem pracowniczym - znajomość norm i standardów jakościowych w branży automotive, w tym ISO TS, Control Plan, SMED, Kaizen - wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych i obsługi wtryskarek będzie stanowiła dodatkowy atut w rekrutacji, - skuteczność i konsekwencja w działaniu - nastawienie na realizację wyznaczonych celów - kreatywność - umiejętność rozwiązywania problemów - odpowiedzialność - samodzielność - cechy przywódcze - zdolności organizatorskie, oraz inicjowania i wprowadzania zmian - duża motywacja do odnoszenia sukcesów - zainteresowanie rozwojem i silna motywacja do pracy Oferujemy: - pracę na terenie rozwijającej się firmy z kapitałem zagranicznym - umowa o pracę (8-16.00), odpowiednie narzędzia pracy - możliwość wprowadzania własnych pomysłów i dużą samodzielność , - stabilność zatrudnienia i konkurencyjne warunki finansowe Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: katarzyna.pawlowska@workexpress.pl Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.