B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Szlifierz

Firma Agencja Pracy Headhunters zatrudni na stanowisku Szlifierz.
Oferta ważna do:2014-03-24
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Agencja Pracy Headhunters działająca na rynku polskim i zagranicznym, obecnie dla swojego Klienta, specjalisty w zakresie zastosowań elementów z TWS w budowie aparatury stosowanej w przemysłowych procesach technologicznych poszukuje osoby na stanowisko: Szlifierz Tworzyw Sztucznych Numer ref. SzTS/R/2014 - 2014-01-24 Miejsce pracy: Rosja Zadania: - szlifowanie elementów z tworzywa sztucznego, TWS - Tworzywa sztuczne wzmocnione włóknem szklanym Nasz klient oferuje: kontrakt na terenie Rosji od lutego do maja z możliwością przedłużenia dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie zapewnione przez pracodawcę możliwość udziału w dużym projekcie Wymagania: - doświadczenie na podobnym stanowisku min 1 rok - posiadanie paszportu ważnego min 1 rok - umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi - dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz CV prosimy przesyłać na adres: szczecin@agencja-headhunters.eu W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)