B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Starszy Specjalista

Firma Grupa Profas zatrudni na stanowisku Starszy Specjalista.
Miejsce pracy:Biskupice Podgórne
Oferta ważna do:2014-11-26
Sektor:Marketing
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Grupa ProfAs Sp. z o. o., jako agencja doradztwa personalnego wspiera swoich Klientów w dziedzinie Human Resources. Aktualnie dla naszego Klienta- firmy wykorzystującej najnowsze urządzenia i technologie w zakresie inżynierii tworzyw sztucznych,wytwarzającej najwyższej jakości produkty, poszukujemy osoby na stanowisko: STARSZY SPECJALISTA DS. ROZWOJU BIZNESU OLED Oczekiwania: Wykształcenie wyższe- mile widziane techniczne, marketingowe Znajomość technologii LED/OLED Doświadczenie zawodowe- co najmniej 2 lata Znajomość j. angielskiego w stopniu bardzo dobrym, j. niemiecki będzie dodatkowym atutem Zdolności negocjacyjne i sprzedażowe Umiejętność analitycznego myślenia i dobrej organizacji pracy Gotowość do odbywania podróży służbowych Zakres obowiązków: Działania marketingowe w zakresie produktów OLED Badanie rynku Współpraca z Klientami Działania na rzecz rozwoju działu sprzedażowo- technicznego Raportowanie wykonanych prac Oferujemy: Pracę na pełen etat Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę Możliwość rozwoju w ramach wewnętrznych struktur organizacji Atrakcyjne wynagrodzenie Pracę w międzynarodowym środowisku Niezbędne narzędzia pracy Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji na adres: p.seidel@profas.com.pl