B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Starszy Inżynier Procesu

Firma Del Piero Sp z o.o. zatrudni na stanowisku Starszy Inżynier Procesu.
Miejsce pracy:Katowice
Oferta ważna do:2006-06-19
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z branży materiałów budowlanych, wchodząca w skład międzynarodowego koncernu. Obecnie, w związku z jej dalszym rozwojem, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Starszy Inżynier Procesu Miejsce pracy: Polska Południowa Nr ref. 585/J Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracowała w ramach międzynarodowego zespołu projektowego, stając przed możliwością realizowania różnorodnych projektów mających na celu optymalizację procesu produkcyjnego w 2 fabrykach. Zakres obowiązków: ·Współpraca, w ramach międzynarodowej grupy projektowej, w zakresie projektowania, wdrażanie i koordynowania nowych rozwiązań technologicznych; ·Analiza i optymalizacja parametrów procesu produkcji pod względem jakości, produktywności, redukcji kosztów; ·Identyfikacja potrzeb projektowych pojawiających się w firmie; ·Rozwiązywanie technicznych problemów pojawiających się w fabrykach. Wymagania stawiane Kandydatom: ·Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane chemiczne); ·Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe uzyskane firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku (inżynier procesu, technolog procesu, technolog produkcji, specjalista ds. kontroli jakości produktów); ·Doświadczenie w firmie produkcyjnej w branży materiałów budowlanych mile widziane; ·Biegła znajomość języka angielskiego; ·Doświadczenie w zarządzaniu projektami - praktyczna wiedza z zakresu metod i narzędzi zarządzania projektami; ·Teoretyczna znajomość oraz praktyczne doświadczenie w zakresie takich metod jak: PDCA, FMEA, KAIZEN itp. ·Duża wiedza z zakresu procesów przemysłowych; ·Biegłe posługiwanie się programami komputerowymi takimi jak: Excel, Power Point, MS Project; ·Bardzo duża mobilność zarówno na terenie kraju, jak i w zakresie wyjazdów zagranicznych. Osobowość i predyspozycje Kandydatów: ·Umiejętność pracy w zespole, wysoka komunikatywność; ·Predyspozycje przywódcze; ·Umiejętność wpływania na innych; ·Otwartość na zmiany; ·Chęć ciągłego rozwoju oraz podnoszenia swych kwalifikacji zawodowych; ·Umiejętność analitycznego myślenia oraz kreatywnego rozwiązywania problemów; ·Zdyscyplinowanie, odpowiedzialność; ·Dokładność, rzetelność; ·Zaangażowanie w pracę, zorientowanie na cele. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (wraz ze zdjęciem) w języku polskim i angielskim na adres: e-mail: joanna.wiciok@delpiero.com.pl Del Piero Sp. z o.o. ul. Krzywa 6, 40-061 Katowice tel. 032 251 72 31; fax: 032 781 74 03 http://www.delpiero.com.pl Zapewniamy dyskrecję