B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista KJ

Firma Patrol Group Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością S.K.A. zatrudni na stanowisku Specjalista KJ.
Miejsce pracy:Kraków
Oferta ważna do:2013-07-24
Sektor:Jakość
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Firma produkcyjno- handlowa, lider na rynku międzynarodowym w zakresie produkcji oraz dystrybucji produktów z tworzyw sztucznych, w związku z dynamicznym rozwojem oraz realizacją nowych projektów, do zakładu produkcyjnego w Krakowie poszukuje kandydata na stanowisko: SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI (Nr Ref.: SKJ/K/05/2013) Obowiązki: Prowadzenie odbiorów jakościowych produkowanych wyrobów; Kontrola ilościowa i jakościowa wysyłanego towaru; Audytowanie procesów produkcyjnych oraz udział w przygotowaniach do audytów z firm zewnętrznych; Szkolenie pracowników w zakresie tematyki jakości; Kontrola procedur wewnątrzzakładowych; Kontrola dostaw od podwykonawców; Praca w systemie klasy ERP; Przygotowywanie raportów na potrzeby innych działów firmy; Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata; Znajomość branży i tematyki tworzyw sztucznych; Wykształcenie średnie lub wyższe ( mile widziane kierunki: Towaroznawstwo, Technologia Tworzyw Sztucznych); Bardzo dobra znajomość pakietu Office ( głównie Excel); Umiejętność analitycznego myślenia; Samodzielność w rozwiązywaniu problemów; Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji interpersonalnych Czynne prawo jazdy kat.B Oferujemy: Pracę w firmie o długiej tradycji i stabilnej pozycji na międzynarodowym rynku, Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,