B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista ds. Zakupów Surowców

Firma Cigno Consulting Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Specjalista ds. Zakupów Surowców.
Miejsce pracy:Warszawa
Oferta ważna do:2011-04-11
Sektor:Zakupy
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej dystrybutorem granulatów do tworzyw sztucznych, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Zakupów Surowców Zakres obowiązków: • Kompleksowa realizacja procesu obsługi zamówień; • Utrzymywanie współpracy z dostawcami, składanie zmówień; • Monitorowanie rynku, wyszukiwanie dostawców alternatywnych; • Optymalizowanie warunków zakupów; • Uczestnictwo w ewidencji produktów i tworzenie ich centralnego katalogu. Wymagania: • Doświadczenie w dziale zakupów; • Znajomość surowców stosowanych do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych (głównie Engineering Polymers); • Doświadczenie w branży tworzyw sztucznych; • Dobra znajomość jęz. Angielskiego lub niemieckiego; • Bardzo dobra znajomość PC. Warunki zatrudnienia: • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie; • Możliwość rozwoju zawodowego; • Szkolenia zawodowe; • Atrakcyjne wynagrodzenie. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji na podany poniżej adres e-mail. Prosimy o załączenie nazwy stanowiska w temacie wiadomości. bm@cigno.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)