B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista ds. Zakupów

Firma Progresso sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Specjalista ds. Zakupów.
Miejsce pracy:Wrocław
Oferta ważna do:2008-10-28
Sektor:Zakupy
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Progresso sp. z o.o.- dla swojego Klienta ze strefy ekonomicznej w Wałbrzychu, przodującego przedsiębiorstwa z sektora Automotive ogłasza nabór na stanowisko: Specjalista ds. zakupów Nr.ref /IT/Z/WCH Miejsce pracy: Wałbrzych Opis stanowiska: Osoba będzie odpowiedzialna za: dokonywanie doboru dostawców, negocjacje cenowe, poszukiwanie oraz ocenę nowych dostawców, kontrolę przepływu części wewnątrz firmy. Wymagania: • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne • doświadczenie w pracy w dziale zakupów • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej • umiejętności analityczne oraz negocjacyjne Oferujemy • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie produkcyjnym • Atrakcyjne wynagrodzenie • Stabilne długotrwałe zatrudnienie • Możliwość dalszego rozwoju • Pracę z najnowszymi technologiami • Możliwość wyjazdów krajowych i zagranicznych Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres email: praca-it@progresso.net.pl lub pocztą: Progresso sp. z o.o., ul. Kościuszki 29/9, 50-011 Wrocław Informacje pod nr Tel. (071) 78 33 213, lub na stronie www.progresso.net.pl Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Do CV proszę dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 Poz. 833)."