B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista ds. Zakupów

Firma Patrol Group Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością S.K.A. zatrudni na stanowisku Specjalista ds. Zakupów.
Miejsce pracy:Kraków
Oferta ważna do:2013-06-11
Sektor:Zakupy
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tej tym stanowisku należeć będzie m.in.: -Wybieranie dostawców i towarów na podstawie analizy i oceny rynkowej, negocjowanie cen ze sprzedawcami oraz wybieranie metod nabywania towarów; -Kompleksowa realizacja procesu obsługi zamówień- utrzymywanie współpracy z dostawcami, tworzenie zapytań ofertowych, składanie zamówień i odpowiedzialność za ich wykonanie w terminie; -Zapewnienie dostępności materiałów do produkcji przy zachowaniu jej ciągłości; -Monitorowanie rynku- pogłębianie współpracy z aktualnymi dostawcami oraz poszukiwanie dostawców alternatywnych; -Współpraca z zakładem produkcyjnym, działem handlowym oraz logistyki w zakresie tworzenia budżetów zakupów i planów dostaw; Wymagania: -Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty w Dziale Zakupów lub Zaopatrzenia w firmie produkcyjnej; -Minimum dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodny kontakt z dostawcami; -Wykształcenie wyższe (mile widziane: towaroznastwo, logistyka, handel zagraniczny); -Zdolności negocjacyjne - doświadczenie w prowadzeniu profesjonalnych rozmów handlowych, negocjacji cen i warunków sprzedaży; -Dużym atutem będzie wiedza na temat tworzyw sztucznych i znajomość branży tworzyw. Oferujemy: -Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności; -Możliwość czynnego udziału w tworzeniu struktury oraz strategii działu zakupów oraz wykorzystania posiadanej wiedzy i doświadczenia; -Pracę w otoczeniu młodego i ambitnego zespołu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@patrol.pl