B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista ds. Zakupów

Firma GL-PLAST zatrudni na stanowisku Specjalista ds. Zakupów.
Miejsce pracy:Kargowa
Oferta ważna do:2012-01-02
Sektor:Zakupy
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

- poszukiwanie oraz dokonywanie selekcji dostawców - utrzymywanie współpracy z dostawcami, tworzenie zapytań ofertowych, składanie zamówień i odpowiedzialność za ich wykonanie w terminie; - prowadzenie negocjacji handlowych i zakupowych z dostawcami Wymagania: - doświadczenie na stanowisku specjalisty w dziale zakupów lub zaopatrzenia w firmie produkcyjnej z branży tworzyw sztucznych - znajomość surowców stosowanych do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych - doświadczenie w prowadzeniu profesjonalnych rozmów handlowych, negocjacji cen i warunków sprzedaży Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności Kontakt: Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (z zakresem obowiązków) oraz Listu Motywacyjnego na podany adres mailowy: plastwelt@googlemail.com Wynagrodzenie - 10 000zl / miesiąc