B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista ds. Zakupów

Firma Firma produkcyjno-handlowa z Krakowa zatrudni na stanowisku Specjalista ds. Zakupów.
Miejsce pracy:Kraków
Oferta ważna do:2011-11-19
Sektor:Zakupy
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tej tym stanowisku należeć będzie m.in.: -Wybieranie dostawców i towarów na podstawie analizy i oceny rynkowej, negocjowanie cen ze sprzedawcami oraz wybieranie metod nabywania towarów; -Kompleksowa realizacja procesu obsługi zamówień- utrzymywanie współpracy z dostawcami, tworzenie zapytań ofertowych, składanie zamówień i odpowiedzialność za ich wykonanie w terminie; -Monitorowanie rynku- pogłębianie współpracy z aktualnymi dostawcami oraz poszukiwanie dostawców alternatywnych; -Uczestnictwo w ewidencji produktów i tworzenie ich centralnego katalogu; -Udział w opracowaniu i budowaniu strategii zakupowej firmy. Wymagania: -Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty w dziale zakupów lub zaopatrzenia w firmie produkcyjnej; -Mile widziane doswiadczenie w zakupie surowców do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych; -Minimum dobra znajomość języka angielskiego; -Wykształcenie wyższe (mile widziane: towaroznastwo, technologia chemiczna, przetworstwo tworzyw sztucznych lub pokrewne); -Zdolności negocjacyjne i sprzedażowe- doświadczenie w prowadzeniu profesjonalnych rozmów handlowych, negocjacji cen i warunków sprzedaży; -Wysokie zdolności analitycznego myślenia; -Umiejętność podejmowania decyzji. Oferujemy: -Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku -Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności; -Pracę w otoczeniu młodego i ambitnego zespołu. CV z numerem referencyjnym w tytule wiadomości prosimy przesyłać na adres: rekrutacjapg@gmail.com