B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista ds. sprzedaży

Firma Mobi sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży.
Miejsce pracy:Wrocław
Oferta ważna do:2013-10-13
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe niepełne

Opis stanowiska:

Firma handlowa istniejąca na rynku od 1991r poszukuje Pracownika do działu sprzedaży tworzyw sztucznych. Obowiązki: - aktywne poszukiwanie nowych klientów; - współpraca z klientami w zakresie dostarczania optymalnych rozwiązań oraz doborze produktów; Wymagania: - Doświadczenie w branży tworzyw sztucznych jak i doświadczenie na podobnej pozycji; - branżowa wiedza techniczna ( preferowane wykształcenie wyższe z zakresu: przetwórstwa lub technologii tworzyw sztucznych, inżynierii materiałowej lub zbliżonego technicznego, ewentualnie handlowego); - Prawo jazdy kat. B - Osoba samodzielna, obowiązkowa, zdeterminowana na wyniki i sukces zawodowy. Oferujemy: - pracę w dynamicznym, prężnym zespole; - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych; - stałą pracę na umowę o pracę.