B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista ds. Sprzedaży

Firma MKM Kadry zatrudni na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży.
Miejsce pracy:Warszawa
Oferta ważna do:2011-02-28
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

MKM Kadry to nowoczesna i innowacyjna agencja doradztwa personalnego, zajmująca się szeroko pojętym wachlarzem aspektów dotyczących kapitału ludzkiego. Tworzymy wyspecjalizowany zespół, zajmujący się pozyskiwaniem kandydatów wysokiego i niższego szczebla. Nasze działania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów. Obecnie dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku - poszukujemy kandyatów na stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY Prężnie rozwijająca się firma działająca na rynku już od 40 lat z szerokim wachlarzem usług, począwszy od metaloplastyki, po obróbkę tworzywa i thermoforming. Jeden z najbardziej doświadczonych producentów w tworzeniu materiałów POS. Wymagania: - znajomość branży produkcyjnej (materiały POS, artykuły użytkowe, dekoracyjne i upominkowe) - doświadczenie w współpracy z działami Trade Marketingu - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - komunikatywna znajomość języka angielskiego - prawo jazdy kategorii B - dobra organizacji pracy - łatwości w budowaniu oraz utrzymywaniu relacji biznesowych - znajomość new business Obowiązki: - promowanie usług firmy - kontakt z nowymi klientami - budowanie długofalowych relacji z grupą kluczowych klientów - nawiązywania kontaktów handlowych Oferujemy: - stała pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, - wysokie wynagrodzenie, plus prowizja od sprzedaży - niezbędne narzędzia pracy Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z umieszczeniem numeru referencyjnego w temacie e-mail’a (jest to warunkiem przyjęcia zgłoszenia) na adres: a.libera@mkmkadry.pl Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych" Dz. U. nr 133 poz. 833. Agencja doradztwa personalnego (nr licencji 5914)