B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista ds. Sprzedaży

Firma Mobi Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży.
Miejsce pracy:Wrocław
Oferta ważna do:2010-12-28
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Firma zajmująca się dystrybucją matali kolorowych, z ugruntowana pozycją na rynku poszukuje: Specjalisty ds. Sprzedaży · Opis stanowiska pracy: ·Bieżąca obsługa klientów ·Realizacja określonych planów sprzedaży ·Utrzymywanie długofalowych relacji z klientem · Wymagania: ·biegła znajomość języka czeskiego w mowie i piśmie ·kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz samodzielność w działaniu ·umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych ·wysoka kultura osobista ·biegłość obsługi komputera (pakiet MS Office) ·mile widziane prawo jazdy kat. B · Mile widziane: ·Mile widziana znajomość innego języka obcego oraz doświadczenie w sprzedaży. · Oferujemy: ·Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji; ·Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; ·Atrakcyjne wynagrodzenie; ·Interesującą pracę w dynamicznym, młodym zespole. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: info@mobi.com.pl. Prosimy o dopisanie na nadsyłanych dokumentach noty: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie na potrzeby rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997, Dz.U. 133, poz. 883".