B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista ds. RoHS, WEEE i ELV

Firma SOLUTION zatrudni na stanowisku Specjalista ds. RoHS, WEEE i ELV.
Oferta ważna do:2006-05-31
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Naszym klientem jest międzynarodowa firma działająca na rynku wielkoseryjnej produkcji systemów elektronicznych na zlecenie, głównie dla przemysłu motoryzacyjnego, telekomunikacyjnego i komputerowego. Na całym świecie firma zatrudnia około 10 000 pracowników. W polskim oddziale w Poznaniu zatrudnionych jest obecnie około 800 osób. W związku z przeniesieniem międzynarodowych struktur działu Inżynierii do Polski poszukujemy kandydatów, którzy odpowiadać będą m.in. za zapewnienie w firmie na poziomie globalnym wymogów związanych z dyrektywami Unii Europejskiej z zakresu ochrony środowiska takich jak: RoHS - Dyrektywa w Sprawie Ograniczenia Stosowania Niektórych Niebezpiecznych Substancji w Sprzęcie Elektrycznym i Elektronicznym, ELV - Dyrektywa w Sprawie Pojazdów Wycofanych z Eksploatacji, , WEEE - Dyrektywa w Sprawie Zużytego Sprzętu Elektrotechnicznego i Elektronicznego. Poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPECJALISTA DS. RoHS, WEEE, ELV Nr.ref.: ECE/GT/02/06 OCZEKUJEMY: ·praktycznej znajomości dyrektyw ELV, RoHS oraz WEEE ·wyższego wykształcenia technicznego (preferowane chemiczne lub pokrewne) ·bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie ·znajomości właściwości komponentów wykorzystywanych do produkcji elektroniki ·wysokiego poziomu umiejętności analitycznych OFERUJEMY: ·pracę w międzynarodowych strukturach w dynamicznie rozwijającej się firmie, ·odpowiedzialne stanowisko zapewniające możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV oraz listu motywacyjnego na podany niżej adres. Prosimy o podanie w temacie e-maila numeru referencyjnego. Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. SOLUTION UL. NOWICKIEGO 7, 81-473 GDYNIA TEL. (058) 622 90 80, FAX (058) 622 91 90 e-mail: cv@solution.pl