B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista ds. Marketingu

Firma Milado Centrum Rozwoju Personalnego zatrudni na stanowisku Specjalista ds. Marketingu.
Miejsce pracy:Żary
Oferta ważna do:2009-10-23
Sektor:Marketing
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Naszym klientem jest producent oraz dystrybutor okien i drzwi z PCV i aluminium. Działalność firmy opiera się na produkcji profili dla budownictwa, meblarstwa oraz uszczelek dla chłodnictwa. Firma gwarantuje stałą jakość procesu produkcji i dbałość o obsługę klienta. Firma z sukcesem wdrożyła system jakości ISO 9001:2001. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. Marketingu (Żary, woj. lubuskie) Nr ref. 261/09/2009 Kogo poszukujemy? Jeśli: - Masz doświadczenie w pracy w dziale marketingu - Znasz język angielski na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie - Masz wykształcenie wyższe - Masz prawo jazdy kat. B - Jesteś osobą kreatywną, zorganizowaną i samodzielną To ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Czym będziesz się zajmował na nowym stanowisku? - Planowaniem, koordynacją i realizacją działań marketingowych firmy - Budowaniem i umacnianiem wizerunku firmy - Wprowadzaniem nowych produktów na rynek oraz ich analizą - Tworzeniem materiałów marketingowych - Współpracą z agencjami marketingowymi - Badaniem potrzeb klientów oraz trendów rynkowych - Analizą konkurencji Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie w tej firmie? Nasz klient oferuje: - Stałą pracę na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin - Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie - Telefon komórkowy - Laptop - Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pisemnych ofert (CV, list motywacyjny) na adres: rekrutacja@milado.com W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty (261/09/2009).