B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Firma PBA Doradztwo Personalne zatrudni na stanowisku Specjalista ds. Kontroli Jakości.
Miejsce pracy:Nowy Tomyśl
Oferta ważna do:2012-06-05
Sektor:Jakość
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 459), dla swojego Klienta, poszukuje obecnie osób na stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości Miejsce pracy : Nowy Tomyśl Nr ref: SJ/EK/0412 Wymagania: • wykształcenie wyższe kierunkowe lub doświadczenie w pracy na stanowisku specjalista ds. jakości minimum 1 - 2 lata w firmie produkcyjnej ( produkcja inżynieryjna, automotive etc.) • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego • komunikatywność i nastawienie na pracę zespołową • prawo jazy kategorii B • chęć podjęcia pracy na pełen etat w pełnym wymiarze godzin w Nowym Tomyślu Zadania: • sporządzanie dokumentacji dotyczącej jakości produktów • nadzór nad zapewnieniem jakości w wydziale produkcyjnym • sporządzanie analiz jakościowych oraz raportów dotyczących jakości wyrobów • rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych • przeprowadzanie auditów wewnętrznych Oferujemy: o Przyjazną atmosferę pracy o możliwość rozwoju zawodowego o ciekawą i samodzielną pracę w nowoczesnym zakładzie Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv (wraz z zakresem obowiązków) na adres poznan@pba.com.pl