Specjalista ds. Konstrukcji i Kontroli Jakości (Nr ref. PO/SKJ509/01)

Firma KADRY POLSKIE - Oddział Poznań zatrudni na stanowisku Specjalista ds. Konstrukcji i Kontroli Jakości (Nr ref. PO/SKJ509/01).
Oferta ważna do:2006-04-26
Sektor:Konstrukcje i Narzędzia
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta - producenta wysokiej klasy osi i hamulców - poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Konstrukcji i Kontroli Jakości (Nr ref. PO/SKJ509/01) Miejsce pracy : Pławce Do obowiązków kandydata będzie należeć : - Opracowywanie dokumentacji technicznej dla konstrukcji przestrzennych w systemie Solid Edge - Nadzór nad utrzymywaniem w sprawności przyrządów kontrolno-pomiarowych - Ustalanie wymagań jakościowych materiałów do produkcji i towarów do dalszej odsprzedaży - Profesjonalna obsługa klientów (w tym przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji) Wymagamy od kandydata : - Wykształcenie wyższe techniczne - Biegła znajomość języka niemieckiego - Bardzo dobra znajomość środowiska MS Windows - Mile widziana znajomość metod komputerowego wspomagania projektowania AutoCad - Duże zaangażowanie w wykonywaną pracę - Umiejętność reagowania w trudnych sytuacjach - Dyspozycyjność i umiejętności organizacyjne Oferujemy kandydatowi : - Ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku - Możliwość zdobycia cennego doświadczenia - Stabilne zatrudnienie - Atrakcyjne warunki finansowe Aplikacje - CV wraz z listem motywacyjnym - prosimy kierować na adres: KADRY POLSKIE - Oddział Poznań 60-518 Poznań, ul. Kraszewskiego 2 tel. : +48 (61) 662 80 70 faks :+48 (61) 662 80 75 email : cv.poznan@kadry-polskie.pl