B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista ds. KJ

Firma Kujawsko-Pomorska Agencja Pracy zatrudni na stanowisku Specjalista ds. KJ.
Miejsce pracy:Bydgoszcz
Oferta ważna do:2008-04-28
Sektor:Jakość
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Klientem Kujawsko-Pomorskiej Agencji Pracy APC jest Firma Drabex z Bydgoszczy zatrudniająca ponad 200 osób. Specjalizująca się w dostarczaniu krajowym i zagranicznym Klientom wysokiej jakości wyrobów i usług technologicznych z aluminium oraz innych metali. SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie nr ref.: KJ/08 ZAKRES OBOWIĄZKÓW Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna samodzielnie za kontrolę jakości produkowanych wyrobów WYMAGANIA - wykształcenie średnie lub wyższe mechaniczne - doświadczenie na podobnym stanowisku - wysokie umiejętności analityczne - biegła znajomość pakietu MS Office OFERTA DLA KANDYDATA - wynagrodzenie adekwatne do powierzonych zadań i posiadanych umiejętności - możliwość samodzielnej realizacji ambitnych projektów - przyjazne środowisko pracy - umowa o pracę TRYB ODPOWIEDZI NA OFERTĘ Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i cv wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz numerem referencyjnym na adres mailowy cv@apc.biz.pl Przepraszamy, ale skontaktujemy się tylko z wybranym Kandydatami Prosimy o dopisanie w swoim CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)". Adres e-mail: cv@apc.biz.pl Witryna internetowa Pracodawcy: www.apc.biz.pl