B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista ds. Handlowych

Firma Mobi Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Specjalista ds. Handlowych.
Miejsce pracy:Wrocław
Oferta ważna do:2011-01-03
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. handlowych Dział Tworzyw Sztucznych Opis stanowiska pracy: - budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami - wprowadzanie nowych produktów na rynek - realizacja określonych planów sprzedaży - utrzymywanie długofalowych relacji z dostawcami - wsparcie techniczne Wymagania: - biegła znajomość języka niemieckiego lub języka włoskiego w mowie i piśmie, mile widziana dodatkowa znajomość innego języka obcego - wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie w branży tworzyw sztucznych mile widziane - kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz samodzielność w działaniu - umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji handlowych - wysoka kultura osobista - biegła obsługa komputera (pakiet MS Office) - prawo jazdy kat. B Oferujemy: -Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji; - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; - Atrakcyjne wynagrodzenie; - Interesującą pracę w dynamicznym, młodym zespole. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: info@mobi.com.pl