B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista

Firma Nowitex-Eco Sp. z o.o. sp. komandytowa zatrudni na stanowisku Specjalista.
Miejsce pracy:Straszków 124
Oferta ważna do:2013-12-12
Sektor:Zakupy
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na wskazanym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - pozyskiwanie surowców wtórnych ( LDPE, HDPE, PP, PS, EPS), - wyszukiwanie i dobór potencjalnych dostawców, - negocjowanie cen zakupów dla surowców, - budowanie długoterminowych relacji z potencjalnymi dostawcami , - dbanie o terminowość zaplanowanych dostaw. Wymagania: - Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie bardzo dobrym - Znajomość rynku surowców wtórnych - Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne) - Prawo jazdy kat. B - Zdolności handlowe i wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne - Umiejętności analitycznego myślenia i planowania - Odpowiedzialność i samodzielność Oferujemy: - umowę o pracę - możliwość uzyskania wysokiego wynagrodzenia zależnego od wyników pracy - profesjonalne narzędzia pracy - pracę w przyjaznej atmosferze Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na wcześniejszych podobnych stanowiskach na adres praca@nowitex.pl lub nowitex@nowitex.pl. Uwaga! Nie zapomnij o klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z dnia 19.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych ( Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 )."