B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista

Firma Randstad Polska Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Specjalista.
Miejsce pracy:Bytom
Oferta ważna do:2013-08-17
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży tworzyw sztucznych, obecnie poszukujemy osób na stanowisko: specjalista ds. handlu w branży tworzyw sztucznych Wymagania: - minimum dwa lata doświadczenia w branży tworzyw sztucznych, na podobnym stanowisku - WARUNEK KONIECZNY - minimum dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego - dobra znajomość pakietu MS Office - znajomość dystrybucji rotomouldingu - samodzielność działania oraz duże nastawienie na realizację celów Zakres obowiązków: - rozwój sprzedaży na rynkach polskim i europejskim - realizacja zadań sprzedażowych działu handlowego oraz indywidualnych celów - utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi klientami Klient oferuje: - atrakcyjne wynagrodzenie - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - narzędzia potrzebne do wykonywania pracy