B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista

Oferty pracy

Firma Moltton Poland zatrudni na stanowisku Specjalista.
Oferta ważna do:2013-02-22
Sektor:Badania i Rozwój
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Specjalista ds. Polimeryzacji Anionowej / Research & Development Specialist MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr. 7145 Specjalista ds. Polimeryzacji Anionowej / Research & Development Specialist Miejsce pracy: Oświęcim Nr. Ref.: RDS/01/13 Zakres obowiązków: • Realizacja zleconych prac badawczych - prowadzenie reakcji polimeryzacji celem otrzymania nowych rodzajów kauczuków syntetycznych • Praca w zespole badawczo-rozwojowym, • Transfer technologii ze skali laboratoryjnej do technicznej, • Opracowywanie wyników i sprawozdań z badań, • Ciągły rozwój wiedzy poprzez przegląd publikacji naukowych i baz danych. Wymagania: • Wykształcenie wyższe o profilu chemicznym, • Doświadczenie w polimeryzacji anionowej, • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, • Prawo jazdy kat. B, • Umiejętność twórczego myślenia, • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, dokładność, sumienność, • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, • Zdolność do ustalania priorytetów i bardzo dobrej organizacji pracy. Nasz Klient oferuje: • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, • Pracę w dynamicznym zespole, • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego, • Atrakcyjne warunki zatrudnienia. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@moltton.com z zaznaczeniem nr. ref. RDS/01/13 w temacie wiadomości. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz.883)"