B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista

Firma A. Schulman Polska Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Specjalista.
Miejsce pracy:Warszawa
Oferta ważna do:2012-04-01
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Do najważniejszych zadań zatrudnionej osoby będzie obsługa i umacnianie kontaktów handlowych z kluczowymi klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych odbiorców, analiza rynku i promowanie firmy. Od kandydatów oczekujemy: - rzetelności i wysokiej motywacji do pracy - nastawionego na klienta pozytywnego myślenia - umiejętności pracy samodzielnej i w zespole - komunikatywności w kontaktach z klientem - dobrej znajomości języka angielskiego - rzetelności, odpowiedzialności i systematyczności - wyższego wykształcenia (preferowane chemiczne lub techniczne) - znajomości zastosowań i ogólnej wiedzy o tworzywach sztucznych Oferujemy: - stabilną pracę w nowoczesnej organizacji międzynarodowej - pracę w zgranym i ambitnym zespole - stałe podnoszenie kwalifikacji - ciekawe wyzwania i dużą samodzielność pracy Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz ze sprecyzowanymi oczekiwaniami finansowymi na nasz adres.