B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Spawanie Tworzyw Sztucznych

Firma Progress zatrudni na stanowisku Spawanie Tworzyw Sztucznych.
Miejsce pracy:Gorzów Wlkp
Oferta ważna do:2010-12-20
Sektor:Konstrukcje i Narzędzia
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Firma Progress Uitzendbureau B.V z siedziba w Sint Oedenrode, poszukuje SPAWACZA TWORZYW SZTUCZNYCH WYMAGANIA: - doswiadczenie w.w branzy (UDOKUMENTOWANE) Produkcja prefabrykatow z tworzyw sztucznych - umiejetnosc: frezowania, CNC, toczenie, wiercenie, ciecie, giecie, spawanie, klejenie, polerowanie - komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego lub niemieckiego- WYMOG KONIECZNY - prawo jazdy kat b- WYMOG KONIECZNY -OFERUJEMY: - umowe o prace stawka godzinowa 9, 00 euro brutto/h - mieszkanie sluzbowe- platne 50 euro tygodniowo - samochod sluzbowy Wszystkie osoby zainteresowane nasza oferta, prosimy o przesylanie aplikacji droga mailowa: progresseu@dit.pl WAZNE W TYTULE MAILA PROSZE WPISAC IMIE, NAZWISKO+ spawanie tworzyw