B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Spawacz Tworzywa Sztucznego

Firma Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Spawacz Tworzywa Sztucznego.
Miejsce pracy:Niemcy
Oferta ważna do:2020-05-31
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko: Spawacz / Zgrzewacz tworzyw sztucznych Miejscowość: Unna – Massen (okolice Dortmundu) Stawka: 2000 – 2500€ brutto/miesiąc + 20€ netto/dzień diety + darmowe zakwaterowanie Prace montażowe komponentów i zbiorników z tworzywa sztucznego Obróbka ślusarska oraz spawanie elementów z tworzyw sztucznego Obsługa narzędzi ręcznych (gwintowniki, rozwiertaki, osełki) Wsparcie w pracach konserwacyjnych, naprawczych i porządkowych Prace na podstawie rysunku technicznego Przestrzeganie przepisów BHP Możliwe liczne nadgodziny

Wymagania:

Praca bez znajomość języka niemieckiego Wykształcenie jako spawacz lub podobne Doświadczenie w spawaniu tworzywa sztucznego Znajomość podstaw rysunku technicznego Aktualne certyfikaty spawalnicze – mile widziane w tworzywie sztucznym Umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowymi Gotowość do pracy 10 h/dzień a także w soboty Motywacja do podjęcia długofalowej współpracy Auto dyspozycyjne na wyjazd w celu zachowania mobilności na miejscu

Oferujemy:

Umowę o pracę na niemieckich warunkach Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas Darmowe i zorganizowane zakwaterowanie Pomoc w organizacji wyjazdu Wzrost stawki po 6 tyg pracy Stała opieka koordynatora Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny Podatki odprowadzane w Niemczech Zwrot za odzież roboczą