B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Ślusarz Narzędziowy

Firma LINK CONSULTING Doradztwo Personalne zatrudni na stanowisku Ślusarz Narzędziowy.
Miejsce pracy:Katowice
Oferta ważna do:2014-04-05
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Nasz Klient, firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym, producent elementów dla sektora motoryzacyjnego, zatrudni osobę na stanowisku: Ślusarz Narzędziowy Region: Dąbrowa Górnicza Zakres obowiązków: • Usuwanie bieżących awarii na formach wtryskowych • Wykonywanie modyfikacji narzędzi/ form • Usprawnianie oraz naprawa form • Wypełnianie dokumentacji dotyczącej naprawy form • Obsługa maszyn obróbczych do wykonawstwa narzędzi takich jak: frezarka, tokarka, elektrodrążarka, elektronarzędzia, narzędzia warsztatowe ręczne Wymagania: • Wykształcenie techniczne • Min. 2-letnie doświadczenie w zakresie budowy maszyn, wykonywaniu, naprawy, obsłudze form/ narzędzi • Znajomość podstaw mechaniki • Dobra znajomość rysunku technicznego • Znajomość budowy i działania form wtryskowych • Umiejętność obsługi maszyn obróbczych - tokarka i frezarka, elektrodrążarka • Mile widziane uprawnienia na suwnicę • Samodzielność, systematyczność, precyzja • Umiejętność współpracy w grupie Oferujemy: • Stabilną pracę • Atrakcyjne warunki zatrudnienia LINK CONSULTING Doradztwo Personalne ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice www.linkconsulting.com.pl tel./fax + 48 32 781 99 01 Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 1947 Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. nr 133, poz. 883).