B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Ślusarz Narzędziowy

Firma PBA Doradztwo Personalne zatrudni na stanowisku Ślusarz Narzędziowy.
Oferta ważna do:2012-09-12
Sektor:Konstrukcje i Narzędzia
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 459), dla swojego Klienta - firmy produkcyjnej specjalizującej się w przetwórstwie aluminium, z siedzibą w Polsce Płn. - poszukuje osoby na stanowisko: Ślusarz narzędziowy nr ref. SN/EK/0712 Miejsce pracy: Polska Północna Do zakresu obowiązków należeć będzie: • wdrażanie matryc do produkcji i ich korekcja • nadzór nad przepływem matryc do azotowania • nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego profili • współudział w kontroli jakości produkowanych profili • utrzymanie powierzonego sprzętu i narzędzi we właściwym stanie technicznym • nadzór nad pracą podległych pracowników Wymagania: • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkującej profile aluminiowe, wtryskującej tworzywa sztuczne/ aluminium lub narzędziowni • specjalistyczna wiedza techniczna z zakresu korekcji narzędzi/ matryc • samodzielność oraz dobra organizacja pracy • komunikatywność Oferujemy: • stabilne warunki zatrudnienia • możliwości rozwoju zawodowego • pomoc przy relokacji lub mieszkanie służbowe Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (z zakresem obowiązków) na podany adres mailowy: poznan@pba.com.pl