B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Ślusarz Narzędziowy

Firma Audit Doradztwo Personalne Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Ślusarz Narzędziowy.
Oferta ważna do:2012-06-17
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta firmy zlokalizowanej w Kostrzynie nad Odrą, woj. lubuskie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY /miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą, woj. lubuskie/ ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Przegląd i naprawa form wtryskowych • Konserwacja form wtryskowych • Naprawa i konserwacja maszyn, narzędzi i urządzeń produkcyjnych • Wykonywanie okresowych przeglądów profilaktycznych maszyn • Umiejętność czytania dokumentacji WYMAGANIA: • Wykształcenie zawodowe, kierunkowe • Min. 3 -letnie doświadczenie przy obsłudze form wtryskowych • Znajomość konstrukcji form wtryskowych • Znajomość obróbki skrawaniem • Umiejętność: pasowania, tuszowania, polerowania • Umiejętność obsługi układów gorąco kanałowych • Umiejętność konserwacji form wtryskowych • Znajomość rysunku technicznego • Znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych termoplastycznych (PC, PMMA, PA, ABS) - mile widziane • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów związanych z wtryskiwaniem tworzyw termoplastycznych - mile widziane Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - umowę na czas nieokreślony - pakiet socjalny Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mailowy: katarzyna.skrzypinska@audit.com.pl tel. 509 567 987