B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Ślusarz Narzędziowy

Firma Patrol Group zatrudni na stanowisku Ślusarz Narzędziowy.
Miejsce pracy:Kraków
Oferta ważna do:2011-07-04
Sektor:Konstrukcje i Narzędzia
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Firma produkcyjno- handlowa, lider w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów z plastiku na rynku międzynarodowym, do zakładu produkcyjnego w KRAKOWIE poszukuje osoby na stanowisko: ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY (Nr ref.: PROD/KR/06/2011) Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: Składanie i wykonywanie form wtryskowych do tworzyw termoplastycznych, wykonywanie napraw form wtryskowych, pasowanie (tuszowanie) elementów, polerowanie powierzchni wszelkie prace ślusarskie, zwiazane z zapewnieniem wysokiej jakości narzędzi produkcyjnych. Wymagania: Doświadczenie na stanowisku Ślusarza Narzędziowego min. 3 lata, ogólna znajomość budowy i działania form wtryskowych, doświadczenie w wykonywaniu form wtryskowych lub tłoczników umiejętność montażu i demontażu form, wykształcenie zawodowe lub średnie, duża motywacja i zaangażowanie. Oferujemy: Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynku, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, korzystne warunki zatrudnienia.