B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Serwisant Jakościowy Klienta

Firma Del Piero zatrudni na stanowisku Serwisant Jakościowy Klienta.
Oferta ważna do:2006-08-08
Sektor:Jakość
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej, która wchodzi w skład międzynarodowego koncernu. Zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej zakład produkcyjny zatrudnia obecnie ok. 600 osób. Wytwarzany produkt przeznaczony jest dla producentów samochodów osobowych na całym świecie. W obecnej chwili, w wyniku dynamicznego rozwoju firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko: ISTOTA STANOWISKA. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie bezpośrednio podlegać Kierownikowi Jakości ds. kluczowych klientów. Głównym zadaniem Serwisanta Jakości będzie kantakt z klientami w ramach reklamacji oraz przeprowadzanie szkoleń w zakresie wymagań jakościowych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: • Bezpośredni kontakt z Klientem w ramach reklamacji, wydawanie opinii na temat statusu wyrobu; • Nadzorowanie dokumentacji reklamacyjnej od klientów wewnętrznych i zewnętrznych; • Organizowanie i prowadzenie szkoleń w zakresie wymagań jakościowych u klienta; • Analizowanie przyczyn reklamacji oraz opracowanie planu działań korygujących; • Nadzorowanie działań poserwisowych i poreklamacyjnych; POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA: • Wykształcenie wyższe mile widziane w zakresie jakości; • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; • Znajomość norm jakościowych ISO 9000/TS 16949; • Znajomość norm jakościowych stosowanych do rozwiązywania problemów; • Znajomość pakietu MS Office: Word, Excel, Power Point; • Precyzja i dokładność w wykonywaniu zadań; • Gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B; • W zakresie umiejętności i cech osobowych: szukamy osób, które posiadają wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, które są samodzielne ale i cechują się umiejętnością pracy w zespole. OFERTA. Niniejsza oferta jest propozycją pracy dla osób młodych, które poszukują zatrudnienia w stabilnej i renomowanej firmie produkcyjnej, dla których praca w firmie Klienta będzie szansą rozwoju zawodowego. Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz listu motywacyjne) na adres: