B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Serwisant

Oferty pracy

Firma Plast Line zatrudni na stanowisku Serwisant.
Miejsce pracy:Wrocław
Oferta ważna do:2012-08-31
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Firma Plast Line jest jednym z czołowych dostawców urządzeń peryferyjnych dla przetwórców tworzyw sztucznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko: Serwisant Nasze oczekiwania: - wykształcenie techniczne - znajomość zasad mechaniki, automatyki i/lub elektroniki - doświadczenie na podobnym stanowisku - dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - zaangażowanie i chęć poszerzania swoich umiejętności - dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całego kraju - samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu - prawo jazdy kat. B - znajomość branży i procesu przetwórstwa tworzyw będzie dodatkowym atutem Zakres obowiązków: - prowadzenie napraw maszyn i urządzeń oraz ich konserwacja - uczestnictwo w procesie dostawy, montażu, uruchomienia maszyn i urządzeń - doradztwo w zakresie funkcjonowania maszyn i urządzeń poprzez osobiste bądź telefoniczne udzielanie Klientom niezbędnych informacji - dbałość o doskonałą obsługę klienta i pozytywny wizerunek Firmy W zamian oferujemy: - atrakcyjny system wynagrodzeń - narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na niniejszym stanowisku - ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole, w Firmie będącej liderem na rynku Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres liliana@plastline.com.pl w tytule wiadomości wpisując SERWISANT.