B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Serwisant

Firma Asten Group Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Serwisant.
Miejsce pracy:Częstochowa
Oferta ważna do:2011-11-27
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Marka Plastigo jest jednym z czołowych dostawców wtryskarek i urządzeń peryferyjnych dla przetwórców tworzyw sztucznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko: Serwisant Nasze oczekiwania: - wykształcenie techniczne - znajomość zasad mechaniki, automatyki i/lub elektroniki - min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - zaangażowanie i chęć poszerzania swoich umiejętności - dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych - samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu - prawo jazdy kat. B - znajomość branży i procesu przetwórstwa tworzyw będzie dodatkowym atutem Zakres obowiązków: - prowadzenie napraw maszyn i urządzeń oraz ich konserwacja - uczestnictwo w procesie dostawy, montażu i - uruchomienia maszyn / urządzeń - doradztwo w zakresie funkcjonowania maszyn / urządzeń poprzez osobiste bądź telefoniczne udzielanie Klientom niezbędnych informacji - kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy W zamian oferujemy: - atrakcyjny i klarowny system wynagrodzeń - niezbędne narzędzia pracy - możliwość intensywnego rozwoju zawodowego - ciekawą pracę w nowoczesnej Firmie będącej liderem na rynku Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres rekrutacja@astengroup.pl w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.