B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Serwisant

Oferty pracy

Firma Ludatec sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Serwisant.
Miejsce pracy:Bydgoszcz
Oferta ważna do:2009-06-15
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby na stanowisko serwisanta zautomatyzowanych linii produkcyjnych w braży tworzyw sztucznych. Oferujemy: - narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na niniejszym stanowisku, - pracę w młodym, dynamicznym zespole - możliwość rozwoju swoich umiejętności (poprzez różnorakie szkolenia) - atrakcyjny system wynagrodzenia i premiowania Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy: - wykształcenie min. średnie techniczne (specjalizacja: automatyka, elektryka, elektronika) - mile widziane doświadczenie w automatyce - znajomość języka angielskiego - gotowość do odbywania wyjazdów służbowych Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV i Listu motywacyjnego z dopiskiem "SERWISANT" na adres mail: office@ludatec.pl, lub faxem +48 52 321-00-13