B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Salesman

Oferty pracy

Firma FCPK Bytów zatrudni na stanowisku Salesman.
Miejsce pracy:Bytów
Oferta ważna do:2008-01-31
Sektor:Marketing
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Spółka FCPK Bytów Producent elementów znormalizowanych do form wtryskowych i tłoczników - lider w swojej branży na rynku polskim, poszukuje kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego (salesmen) w rejonie Polski południowo-zachodniej i środkowo-zachodniej. Wymagania: 1. Samodzielność i odpowiedzialność 2. Umiejętność organizowania pracy własnej 3. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych 4. Dyspozycyjność 5. Prawo jazdy kat. B 6. Znajomość rynku narzędziowego oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych i obróbki plastycznej blachy będzie dodatkowym atutem Oferujemy: 1. Atrakcyjne warunki płacy i pracy 2. Samochód służbowy oraz środki komunikacji (laptop, tel. kom.) do dyspozycji List motywacyjny, CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać do dnia 31.01.2008r. na adres e-mail: pm@fcpk.pl z dopiskiem w temacie wiadomości: "przedstawiciel handlowy"