B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Sales Representative

Firma Epe-czech zatrudni na stanowisku Sales Representative.
Oferta ważna do:2006-07-29
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe niepełne

Opis stanowiska:

Międzynarodowa firma, oferujemy produkty i rozwiązania dla branży motoryzacji, opakowaniowej i High-tech, poszukujemy osoby na stanowisko: Sales Representative - Country Specialist Poland Market Development for Packaging, Electronics and Automotive. region: Polska lokalizacja: miejsce zamieszkania: Polska Południowa Nr ref.: BDS-Poland Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży na terytorium Polski. Od kandydatów oczekujemy: - Wyższego wykształcenia ; studia związane z zarządzaniem i marketingiem jako dodatkowy atut - Doświadczenia w sprzedaży specjalistycznych produktów w pokrewnej branży. - Znajomość branży przemysłowej w Polsce; znajomość pokrewnych rynków w Europie Środkowej jako atut Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego; znajomość drugiego języka obcego jako atut - Gotowości do częstych podróży służbowych, również zagranicznych - Zorientowania na potrzeby klienta - Zaangażowania, motywacji, chęci rozwoju - Nastawienie na osiąganie celów Firma oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwości rozwoju zawodowego. Home office. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku angielskim. e-mail: dembinski@epe-czech.cz Prosimy o przesłanie do nas listownie bądź faxem klauzuli: "Wyrażam zgodę na moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przy realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)".