B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Reprezentant

Oferty pracy

Firma Patrol Group zatrudni na stanowisku Reprezentant.
Oferta ważna do:2011-09-29
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

P.P.H. Patrol Group - firma produkcyjno- handlowa, z centralą w Krakowie, partner największych na świecie sieci handlowych z branży budowlanej i ogrodniczej, w związku z rozwojem Działu Sprzedaży Krajowej poszukuje osób na stanowisko: Regionalny Reprezentant Handlowy (Nr Ref.: RRH/DPL/07/2011) Region: (północny-wschód+centrum/północny-zachód/południowy-zachód) Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należć będą m.in.: Reprezentacja firmy na podległym terenie; Realizacja przyjętej strategii rynkowej; Rozwój sieci sprzedaży; Pozyskiwanie klientów; Przygotowanie, prezentowanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy; Bieżące raportowanie działań sprzedażowych i sytuacji rynkowej; Praca w systemie ERP. Wymagania: Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego - min. 2 lata; Doświadczenie w sprzedaży do klientów hurtowych; Znajomość rynku branży budowlanej /ogrodniczej; Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe; Prawo Jazdy kat. B; Umiejętność obsługi komputera; Posiadanie dostępu do internetu; Dyspozycyjność; Elokwencja, komunikatywność i przebojowość; Odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy własnej. Oferujemy: Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji; Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; Wynagrodzenie oparte na pensji zasadniczej oraz motywacyjnym systemie premiowania; Niezbędne narzędzia pracy. Aplikacje (CV wraz ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja.dh@gmail.com Żadna przesłana do nas aplikacja nie przechodzi obojętnie. Informujemy jednak, iż kontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.