B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Reginalny Kierownik Handlowy

Firma Human Qapitals zatrudni na stanowisku Reginalny Kierownik Handlowy.
Miejsce pracy:Warszawa
Oferta ważna do:2006-07-31
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta firmy JOTUN POLSKA Sp. z o.o. poszukujemy kandydata na stanowisko: REGIONALNY KIEROWNIK HANDLOWY Teren województwa dolnośląskiego i śląskiego Opis stanowiska: - realizowanie celów sprzedaży - aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na podległym terenie - identyfikacja potrzeb Klienta - budowanie trwałych więzi z istniejącymi oraz nowymi Klientami - przygotowywanie ofert handlowych oraz umów o współpracy - monitorowanie rynku oraz działań konkurencji Profil poszukiwanego kandydata: - wykształcenie wyższe (preferowany profil chemiczny, techniczny) - bardzo dobra znajomość języka angielskiego (podstawa komunikacji i szkoleń w firmie) - doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku (min. 2 lata) - praktyczna znajomość technik sprzedaży, udokumentowane sukcesy zawodowe - wysoka świadomość biznesowa, potencjał sprzedażowy - umiejętność samodzielnej organizacji pracy i zarządzania czasem - doświadczenie w prowadzeniu prestiżowych projektów sprzedażowych - zaangażowanie, silna motywacja do osiągania celów - odpowiedzialność i umiejętność podejmowania decyzji - otwartość, komunikatywność, optymizm - mobilność - czynne prawo jazdy kat. B Zalety oferty JOTUN oferuje szansę rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie, pracę z prestiżowymi projektami i Klientami, stabilność zatrudnienia, atrakcyjny pakiet motywacyjny i narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy) oraz udział w szkoleniach coachingowych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o pilne złożenie swojej aplikacji za pośrednictwem systemu Internetowego Zarządzania Aplikacjami na stronie: www.iza.pl